O nás
23
page-template-default,page,page-id-23,cabin-core-1.0.1,select-theme-ver-3.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.1,vc_responsive

Kouzelná Samota je s citem a láskou zrekonstruovaná usedlost uprostřed poklidné středočeské přírody. Původní statek byl postaven v polovině 19. století pod názvem samota U Balíčků. Najdete ho vprostřed luk poblíž Vrchotových Janovic nedaleko městečka Votice.

 

Naše Samota je to nejlepší místo pro setkání s rodinou a přáteli, se kterými se během roku vídáte jen v poklusu. Kouzlo prostoru a poklidná příroda kolem Vás nechá zapomenout na starosti všedního dne a konečně si doopravdy odpočinout. Firemní team building promění v inspirativní, relaxující setkání plné nových nápadů.

 

Okolí nabízí množství cyklistických i pěších tras a cílů. Případně můžete rodinu a děti nechat spokojeně lenošit u našeho vyhřívaného venkovního bazénu, zatímco vy si mezitím dáte pár jamek na nedalekém golfovém hřišti. Nebo si půjčíte rybářský prut a odpočinete si u nedalekého rybníka při chytání ryb na večerní grilovačku.