Kouzelná Svatba
KOUZELNA SAMOTA

Datum

Svatební slib pod širým nebem, v prosluněné zahradě a za zpěvu ptáků je romantický nevěstin sen. Možná i vy toužíte říci svému milovanému "Ano" na naší rozkvetlé zahradě...

Svatební slib pod širým nebem, v prosluněné zahradě a za zpěvu ptáků je romantický nevěstin sen. Možná i vy toužíte říci svému milovanému „Ano“ na naší rozkvetlé zahradě…

KOUZELNA SAMOTA

Počet svatebních hostů

Na Samotu se vejde 20 svatebních hostů, včetně kuchaře, řidiče a obsluhy. Více jich naše zahrada opravdu nepojme. Svatební den je přece nádherný díky nejbližším a nejmilejším lidem, s nimiž ho chcete prožít.

Svatební obřad

Paní starostka je tak milá, že se možná nechá přemluvit a přijede vás oddat přímo k nám na zahradu, třeba na náš malý vinohrad. V případě pěkného počasí pak můžete strávit celý svatební den v naší zahradě, pokud bude deštivo, můžete se přemístit pod střechu, do zimní zahrady.

Svatební hostina

Máte-li zájem o komorní hostinu ze sezónních farmářských surovin, můžete využít služeb milého privátního pana kuchaře. Připraví svatební hostinu, večerní grilování a klidně i párování s vínem. Pokud budete chtít ve svatební den být úplně bez starostí, nechte si vše zařídit na klíč našim zkušeným smluvním partnerem, který za vámi přijede se vším potřebným z centra velkoměsta a bude se rád starat o Vás a Vaše hosty od rána až do nočních hodin.

Svatební výzdoba

Romantickou venkovskou atmosféru tohoto výjimečného dne může nádherně podtrhnout svatební výzdoba. Rádi Vám doporučíme služby zkušené svatební koordinátorky, která se postará nejen o nádhernou květinovou výzdobu, ale i vše ostatní, aby Váš velký den byl perfektní a nezapomenutelný.

Nocleh

Nocovat u nás může 14 hostů, ostatní budou muset zpět do svých domovů, nebo se ubytovat v okolí.

Doprava

Poslední úsek cesty k nám na Kouzelnou Samotu je po nezpevněné cestě, prosíme, svoje sportovní kabriolety nechte na parkovišti pod zámkem ve Vrchotových Janovicích! Vozy s běžnou nápravou k nám bez úhony dojedou. Parkoviště na našem pozemku pojme 5 vozů, lze parkovat i před vjezdovou nebo zadní branou.

Další
zajímavosti